3 Günlük Detoks Diyet Planı

3 günlük detoks

Gün boyu taze bir cilt ve fit bir vücut ile görünmek ister misiniz? Cildinizin, saçınızın kötüleştiğini ve kilolarınızın zaman içinde arttığını düşünüyorsanız bu tam size göre. Vücudunuzda şişkinliğe, saç dökülmesine, hazımsızlığa, kabızlığa neden olan çok fazla toksin var. Yağlı, hijyenik olmayan yiyecekler yemek ve sağlıksız bir yaşam tarzı olması, bunun temel nedenleridir. Ve bu sorunla başa çıkmak için, kolay takip edilen bir detoks diyetinde olmanız gerekiyor.

Bu detoks diyet planı, toksinleri temizlemenize yardımcı olur ve parlak cilt ve parlak saçlar kazandırır, sindirimi ve metabolizmayı hızlandırır, bilişsel işlevi artırır ve aynı zamanda kilo vermenize yardımcı olur. 3 günlük detoks diyet planı iç vücut sisteminizi temizlemenize ve zihninizi açmanıza yardımcı olacaktır. Yani, bu diyet ile çok fazla çaba harcamadan 10 yıl daha genç görünüp daha iyi hissedeceksiniz.

Başlamadan Önce Bu Noktaları Aklınızda Tutun

Ne yiyeceğinizi söylemeden önce, aşağıdaki 7 ipucuna bir göz atın. Bu bilgileri göz önünde bulundurun ve bunu günlük bir alışkanlık haline getirin. Bunlarr 3 günlük detoks planından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

[start_directions]

  1. Sabah en az bir bardak sıcak su içtiğinizden emin olun. Vücudunuzun sindirimini arttırmaya teşvik edecek C vitamini alımını sağlamak için sıcak suya taze sıkılmış limon suyu ekleyin.
  2. Elma, portakal ve ananas gibi taze meyve sularının tüketimi ile birlikte, gün boyunca en az 8 bardak su içtiğinizden emin olun.
  3. Tam buğday ekmeği ve karabuğday gibi lif bakımından zengin gıdalar tüketin.
  4. Ayrıca, üç porsiyon taze meyve ve yeşil yapraklı sebzeler tüketin.
  5. 3 günlük detoks sürecinde, böbreklerinizi ve karaciğerinizi temizlemeniz gerekir. Karahindiba veya papatya çayı için. Taze meyve ve sebze suları içmek da yardımcı olabilir.
  6. Günlük egzersiz şarttır. Bu, koşu, yürüyüş ya da aerobik hareketleri şeklinde olabilir.
  7. Uyku önemlidir, bu yüzden her gece yaklaşık 8 saat uyku aldığınızdan emin olun.
  8. Mümkünse öğleden sonra 30 dakika kısa bir şekerleme yapın.
  9. Detoks diyeti sırasında, taze meyve, sebzeler, yoğurt, tahıl, yağsız et ve balık tüketin.
  10. Şimdi 3 günlük detoks diyet planı ile başlayalım. İşte ne yemelisin.

[end_directions]

About author

Articles

2007’de sektör tecrübesine sahip genç ve dinamik bir girişimle Antalya’da kurulan Emtar, tarımsal üretim faaliyetlerine ilk olarak 40 dönüm kapalı sera, 40 dönüm açık arazi olarak başladı. 2010 sonu itibariyle 160 dönüm kapalı sera, 150 dönüm açık araziye ulaşan üretim alanları ile ürünlerini üretmekte ve aynı zamanda iş ortakları olan toptancı sektöründeki müşterilerine bu ürünleri dağıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir